Aktualności

Informacja o komunikacie NFZ do aptek w związku z wycofaniem z obrotu leków zawierających walsartan

lipiec 2018

Informujemy, że na stronie Narodowego Funduszu Zdrowia umieszczony został poniższy komunikat:

wiięcej...

Informacja dla aptek w związku z wycofaniem z obrotu leków zawierających walsartan

lipiec 2018

W związku z wydaniem przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego decyzji o wycofaniu produktów zawierających substancję czynną walsartan, produkowaną przez Spółkę Zhejiang Huahai Pharmaceutical, EGIS Polska  pragnie poinformować o działaniach, które powinny być podjęte w celu wykonania decyzji o wycofaniu.

więcej....

Informacja w związku z wycofaniem z obrotu leków zawierających walsartan

lipiec 2018

Europejska Agencja Leków (EMA) poinformowała kraje członkowskie o braku spełnienia wymagań jakościowych substancji czynnej walsartan dostarczanej przez wytwórcę Zhejiang Huahai Pharmaceutical do kilkunastu europejskich firm produkujących leki.

więcej....

Zmiana adresu siedziby EGIS Polska

maj 2018

Uprzejmie informujemy, że na mocy zarządzenia Wojewody Mazowiekiego zmianie ulega nazwa ulicy, przy której znajduje się siedziba EGIS Polska Sp. z o.o.

więcej....

Biovital nagrodzony Effie Awards

październik 2017

W dniu 23 października w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie ogłoszono wyniki konkursu Effie. Podczas XVIII Gali Effie Awards wręczono 54 statuetki w 22 kategoriach. Przyznano je twórcom reklam i reklamodawcom za najlepsze pod kątem skuteczności działań komunikacyjnych kampanie marketingowe w 2016 roku.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych w kategorii LEKI i SUPLEMENTY DIETY znalazł się film reklamowy Biovital.

 

Biovital Complex

październik 2017

Miło nam poinformować, że EGIS powiększył swoje portfolio o nowy suplement diety Biovital Complex.

Biovital Complex to optymalnie opracowany zestaw witamin i minerałów z kwasami omega 3, który: DOTLENI, ODŻYWI i WSPOMOŻE prawidłowe funkcjonowanie organizmu 1,2,3.

więcej....

Dzień Dziecka w EGIS

czerwiec 2017

Dzień Dziecka w Egis Polska sprawił, że wszyscy przez chwilę poczuliśmy się jak dzieci. Były prezenty i lody, ale nie zapomnieliśmy o dzieciach, tych najbardziej potrzebujących. Ruszyliśmy na spacer, a każdy krok przeliczymy na środki, które przekażemy fundacjom: "Happy Kids" i "Dajemy dzieciom siłę". Wierzymy, że dobro powraca.

więcej....

EGIS na Liście Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017

marzec 2017

28 marca 2017 r. Great Place to Work® w Polsce ogłosił Listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017.

Niezmiernie miło nam poinformować, że EGIS znalazł się na Liście Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017 w kategorii firm zatrudniających poniżej 500 osób.

więcej....

Dzień Kobiet w EGIS

marzec 2017

Obchodzony 8 marca Międzynarodowy Dzień Kobiet był w EGIS okazją do przypomnienia jak ważna jest profilaktyka raka piersi.

Wszystkie Panie otrzymały życzenia od Panów: "Rajstop i goździka nie damy, lecz do badań zachęcamy :)"​, słodki telegram "Umów się"​ zachęcający do umówienia badania piersi oraz przewodnik jak zadbać o swoje zdrowie.

więcej....

EGIS odebrał statuetkę „I Love my job Winner 2017”

luty 2017

Niezmiernie miło nam poinformować, że 15 lutego EGIS odebrał statuetkę „I Love my job Winner 2017” przyznawaną pracodawcom wyróżnionym w kampanii #PracujęBoLubię. Tym samym EGIS znalazł się w gronie firm docenionych za tworzenie miejsc pracy, w których chce się pracować.

więcej....

Strona 1 z 5