Opinie Pracowników

Kasia, Regionalny Menedżer, 16 lat w EGIS

„EGIS Polska to Firma o czytelnych wartościach.
Umożliwia i dba o rozwój Pracownika.
Dla mnie EGIS to po prostu Pracodawca, dla którego „chce sie chcieć” :)! ”

 

Magda, Koordynator Projektów Marketingowych, 7 lat w EGIS

„Praca w charakterze asystentki czy koordynatora w EGIS daleka jest od stereotypu osoby „do podawania kawy”. To raczej różnorodność zadań i codzienne pasjonujące wyzwania. EGIS dostarcza tego, co najważniejsze – docenia rzetelną pracę i sprzyja indywidualnemu rozwojowi. A to wszystko w otoczeniu życzliwych i pomocnych ludzi.”

 

Arek, Menedżer Produktu, 13 lat w EGIS

„To co wyróżnia firmę EGIS na tle innych pracodawców to przede wszystkim stawianie człowieka zawsze na pierwszym miejscu. Firma stwarza swoim pracownikom realne możliwości awansu, czego mogę być przykładem :). Z mojej perspektywy niemal 13 lat pracy, firma EGIS jest rzetelnym i stabilnym pracodawcą, który ogromną wagę przywiązuje do swoich pracowników, dostrzegając ich potencjał i zaangażowanie.”

 

Ola, Menedżer ds. Kluczowych Klientów, 10 lat w EGIS

„Co mnie zaskoczyło w EGIS? Wysokie standardy pracy, niejednokrotnie przewyższające standardy w firmach innowacyjnych, profesjonalizm oraz dojrzałość biznesowa menedżerów. Także empatia, otwartość ludzi i gotowość do wzajemnej pomocy. Co jeszcze jest ważne, to narzędzia do codziennej pracy - bardzo profesjonalne systemy pomocne do poruszania się w środowisku rynku farmaceutycznego, których mogą pozazdrościć EGIS inne organizacje.”

 

Monika, Starszy Przedstawiciel Medyczny, 3 lata w EGIS

 „Kiedy menedżer regionalny żegnał się z nami i obejmował nowy zespół w EGIS, spotkaliśmy się wszyscy w jednym miejscu. Każdy z nas indywidualnie dostał mnóstwo miłych słów, o tym jak się z nim pracowało. To był jeden z najbardziej wzruszających momentów podczas pracy w EGIS. Uświadomiłam sobie, że EGIS nie zatrudnia przełożonych tylko do administrowania, ale przełożony daje nam duży komfort pracy i relacji z nim. EGIS to nie znaczy tylko praca, to znaczy coś więcej.”

 

Ela, Samodzielna Księgowa, 11 lat w EGIS

„EGIS jest miejscem dającym możliwości rozwoju, w dobrej atmosferze i wśród wspaniałych ludzi. Dzięki licznym szkoleniom i systemowi dofinansowań kosztów kształcenia, firma stwarza bardzo dobre warunki do poszerzania wiedzy. Należy podkreślić, że organizacja to przede wszystkim ludzie - ja doceniam, lubię i szanuję moich współpracowników, a wzajemna pomoc to podstawa współpracy w EGIS.”

 

Magda, Przedstawiciel Medyczny, 4 lata w EGIS

Ostatnio w rozmowie z trenerem wspominałam swoje przyjście do firmy 4 lata temu, jako osoba niedoświadczona. Pierwsze kroki stawiałam w firmie EGIS jako Przedstawiciel Medyczny. Całe życie pracowałam na zasadzie, że to klient przychodził do mnie, a nie ja do klienta. Praca Przedstawiciela nauczyła mnie przede wszystkim pokory. Każdy dzień pokazuje, że klienci są różni – po części muszę być trochę takim psychologiem w relacjach z klientem. Wczuwam się w sytuację klienta, muszę być taktowna i wyważona. Praca nauczyła mnie niezależności, odwagi, pokory. Praca w firmie EGIS rozwinęła we mnie te cechy, które teraz chcę szlifować…”

 

Joanna, Specjalista ds. Promocji Produktu, 9 lat w EGIS

 „Dziewięć lat temu nie poszukiwałam pracy, pracowałam jako przedstawiciel w zupełnie innej branży. Pewnego dnia zadzwoniła do mnie koleżanka i poleciła mi EGIS jako pracodawcę – mówiła o komforcie pracy. Ale to, co najbardziej utkwiło mi w pamięci, to fakt, że ta praca jest rodzajem misji. Ponieważ lubię wyzwania i nowe doświadczenia, wzięłam udział w rekrutacji i podjęłam przygodę z EGIS. Cieszę się, bo z perspektywy czasu widzę, że nie przegapiłam okazji i to była dobra decyzja. Praca w firmie EGIS to coś więcej niż tylko praca”