Najczęstsze pytania

Czy warto aplikować do EGIS, jeśli w obecnej chwili nie ma ogłoszenia na stanowisko, które mnie interesuje?

 TAK. Aplikacje składane przez kandydatów trafiają do naszej bazy, z której korzystamy w pierwszej kolejności, kiedy uruchamiamy proces rekrutacji na dane stanowisko. Zapraszamy do aplikowania.
 

Czy warto składać swoją aplikację do EGIS, jeśli nie posiadam wykształcenia kierunkowego (np. farmaceutycznego, wychowania fizycznego, chemicznego, biologicznego…), czy też nie posiadam wystarczająco długiego doświadczenia na danym stanowisku (np. przedstawiciela medycznego)?

 TAK. Poziom wymaganych kwalifikacji jest uzależniony od stanowiska (zakresu obowiązków i działu), na które prowadzona jest rekrutacja. Pod kątem tych wymagań przeszukujemy naszą bazę, by w pierwszej kolejności móc dotrzeć do osób spełniających określone wymagania – kandydatów, którzy już nam zaufali.
 

Znajoma mi osoba pracuje w Egis i poleciła tę firmę jako dobrego pracodawcę. Czy mogę zostawić swoją aplikację za rekomendacją kolegi?

TAK. Osoby, zgłaszające chęć pracy w EGIS z rekomendacji naszego pracownika, mogą zgłosić swoją  aplikację tutaj: Program Poleceń Pracowniczych.