Kogo szukamy

Wiemy jak dynamicznie zmienia się otoczenie biznesowe, w którym działa Egis. Bardzo często zmiany, których doświadczamy kierując firmą przekładają się na modyfikacje jakich musimy dokonywać w sposobie realizacji naszych zadań. Dlatego poszukujemy osób, które chętnie się uczą i potrafią elastycznie dostosowywać się do zmian. Zależy nam na tym, aby dołączały do nas osoby wysoce zaangażowane, proaktywne, odważne i kreatywne. Pozytywne nastawienie, otwartość na zmianę i umiejętność nawiązywania relacji to wymagania uniwersalne dla EGIS.

Zależy nam, aby budować wyjątkową kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku, kulturze osobistej oraz wysokich standardach etycznych w działaniu, czego także oczekujemy od kandydatów.

Nasze aktywności biznesowe w Polsce skupione są wokół: reklamy produktów leczniczych, marketingu, sprzedaży i dystrybucji. Natomiast solidne wsparcie zapewniają pracownicy działów: medycznego, finansów i administracji, personalnego, business excellence.

W każdej rekrutacji określamy zakres głównych obowiązków oraz wymagania, które kandydat aplikujący do EGIS, musi spełniać, aby z sukcesem mógł realizować zadania.