Benefity

Konkurencyjne wynagrodzenie

Regularnie sprawdzamy raporty wynagrodzeń, aby zapewnić konkurencyjność w kontekście pozycji na tle rynku i branży. Pakiety wynagrodzeń obejmują takie elementy jak: wynagrodzenie zasadnicze, premia i inne świadczenia socjalne.

Work-life balance

Egis to miejsce pracy umożliwiające łączenie życia rodzinnego z zawodowym. Jesteśmy firmą szanującą czas prywatny pracowników jak i ich życie rodzinne. Oferujemy szereg możliwości, pozwalających pracownikom na wybór najbardziej odpowiedniego modelu pracy wspierającego zawodowe jak i osobiste potrzeby.

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie NNW

Finansujemy pakiet ubezpieczenia medycznego w prywatnej lecznicy dla każdego pracownika. Każdej zatrudnionej osobie dajemy również możliwość ubezpieczenia najbliższej rodziny tj. partnera, małżonka, dzieci, rodziców.

Każda osoba rozpoczynająca pracę w Egis jest ubezpieczona od następstw nieszczęśliwych wypadków. Aby mieć spokojną głowę, każdy może skorzystać także z dodatkowego ubezpieczenia na życie.

Karta sportowa dla Ciebie i rodziny

Finansujemy miesięczny abonament sportowy– kartę Multisport - bo wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Karta sportowa działa w 4000  tysiącach klubów sportowych na terenie całej Polski. Oferujemy możliwość rozszerzenia pakietu sportowego na członków rodziny, w tym zapewnienie zajęć basenowych lub karty Multisport Kids.

Program Onboardingowy

Każda osoba rozpoczynająca pracę jest wdrażana z pomocą bezpośredniego przełożonego, działu HR i Buddy’ego – doświadczonego kolegi z zespołu. W atmosferze wsparcia i zaangażowania pomożemy Ci wdrożyć się w nowe obowiązki. Oferujemy pakiet szkoleń wewnętrznych.

Możliwości rozwoju i dofinansowania kształcenia

Pracownicy mogą  brać udział w szkoleniach, konferencjach związanych z wykonywana pracą. W ciągu roku organizujemy też szkolenia otwarte z różnych dziedzin dla konkretnych grup pracowników.

Język angielski

Oferujemy naukę języka angielskiego.

Dofinansowanie posiłków

Rozpoczynając pracę w Egis otrzymasz kartę lunchową, którą co miesiąc zasilamy środkami na gotowe posiłki w barach i restauracjach.

Bezpłatny parking dla pracowników biura

Biuro Egis jest wyposażone w bezpłatny parking dla samochodów. Dla miłośników jednośladów mamy stojak na rowery i mini stację naprawczą.

Świadczenia z Funduszu Socjalnego

Ze środków Funduszu finansujemy paczki dla dzieci, karty świąteczne, dofinansowanie kolonii, wczasy pod gruszą, spotkania integracyjne oraz zapomogi dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji losowej i materialnej.

Zajęcia sportowe i rekreacyjne

Jeśli jesteś miłośnikiem biegania, zapraszamy Cię do naszych drużyn sportowych: Egis Run Challenge i Egis Biovitalni. Zapalonym biegaczom finansujemy start w zawodach sportowych na terenie kraju. Pracownicy biura mogą skorzystać z zajęć jogi.

Nagradzanie osiągnięć

Doceniamy sukcesy zespołowe i indywidualne. Twoje zaangażowanie zostanie zauważone!

Narzędzia pracy

W zależności od charakteru stanowiska i stopnia zaszeregowania oferujemy zróżnicowane narzędzia pracy. Są to m.in. telefon służbowy, laptop, iPad i samochód służbowy.

Wspólne celebrowanie

Zależy nam na wspólnym celebrowaniu szczególnych momentów. Dlatego wraz z zespołem świętujemy urodziny, organizujemy spotkania przedświąteczne czy integracyjne. Otrzymasz także Newborn Pack jeśli narodzi Ci się dziecko. Cieszymy się szczęściem naszych pracowników!

Stabilne zatrudnienie

Najlepszym dowodem na to jad dobrze się u nas pracuje jest fakt, że 50% zatrudnionych osób pracuje dłużej niż 10 lat.