Opinie Pracowników

Kasia, Regionalny Menedżer, 12 lat w EGIS

„EGIS Polska to Firma o czytelnych wartościach.
Umożliwia i dba o rozwój Pracownika.
Dla mnie EGIS to po prostu Pracodawca, dla którego „chce sie chcieć”:)!”
Magda, Asystentka Dyrektora Jednostki Biznesowej, 4 lata w EGIS

„Praca Asystentki w EGIS daleka jest od stereotypu osoby „do podawania kawy”. To raczej różnorodność zadań i codzienne pasjonujące wyzwania. EGIS dostarcza tego, co najważniejsze – docenia rzetelną pracę i sprzyja indywidualnemu rozwojowi. A to wszystko w otoczeniu życzliwych i pomocnych ludzi.”
 

 

Arek, Menedżer Produktu, 9 lat w EGIS

„To co wyróżnia firmę EGIS na tle innych pracodawców to przede wszystkim stawianie człowieka zawsze na pierwszym miejscu. Firma stwarza swoim pracownikom realne możliwości awansu, czego mogę być przykładem :). Z mojej perspektywy niemal 9 lat pracy, firma EGIS jest rzetelnym i stabilnym pracodawcą, który ogromną wagę przywiązuje do swoich pracowników, dostrzegając ich potencjał i zaangażowanie.”


Michał, Starszy Menedżer ds Kluczowych Klientów, 9 lat w EGIS

„Dziś wiem, że decyzja o przyjściu do EGIS była jedną z najlepszych, jakie podjąłem. To ta firma odnalazła we mnie potencjał, moi przełożeni zaufali mi i pozwolili abym się uczył i rozwijał, dzięki temu dziś mogę pełnić kolejne stanowisko w mojej karierze… Senior Key Account Managera. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, szukasz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, chcesz się rozwijać w przyjaznej atmosferze, zapraszam do zespołu EGIS.”
 

Ola, Menedżer ds. Kluczowych Klientów, 6 lat w EGIS

„Co mnie zaskoczyło w EGIS? Wysokie standardy pracy, niejednokrotnie przewyższające standardy w firmach innowacyjnych, profesjonalizm oraz dojrzałość biznesowa menedżerów. Także empatia, otwartość ludzi i gotowość do wzajemnej pomocy. Co jeszcze jest ważne, to narzędzia do codziennej pracy - bardzo profesjonalne systemy pomocne do poruszania się w środowisku rynku farmaceutycznego, których mogą pozazdrościć EGIS inne organizacje.”


Ela, Samodzielna Księgowa, 7 lat w EGIS

„EGIS jest miejscem dającym możliwości rozwoju, w dobrej atmosferze i wśród wspaniałych ludzi. Dzięki licznym szkoleniom i systemowi dofinansowań kosztów kształcenia, firma stwarza bardzo dobre warunki do poszerzania wiedzy. Należy podkreślić, że organizacja to przede wszystkim ludzie - ja doceniam, lubię i szanuję moich współpracowników, a wzajemna pomoc to podstawa współpracy w EGIS.”